sanjeshpc sanjeshpc جمعه 24 آذر 1396 10:43 ق.ظ نظرات ()


با نصب این افزونه شما بعد از این قادر خواهید بود که فایل های خود را به راحتی بفروشید و به کسب درآمد بپردازید. برای ایجاد این فروشگاه توسط این افزونه شما نیازی به ای نماد ندارید و درگاه شما در عرض یک روز آماده خواهد شد.شما می توانید با فروش فایل های و یا محصولات دیجیتال خود به کسب درآمد بپردازید؛ فایل های شما می تواند هرچیزی مثل کتاب، مجلات، سوالات آزمون های مختلف، فایل های تخصصی، و کلا هر فایل قابل دانلود باشد که می توانید با این افزونه به فروش بگذارید.

یکی از مزیت های این افزونه این هست که شما محدودیتی برای انتخاب پوسته و قالب وب سایت خود ندارید و روی هر قالب و پوسته ایی می توانید فروشگاه خود را راه اندازی کنید.

این افزونه از درگاه واسط پردانو به عنوان درگاه پرداخت استفاده می کند. روند ثبت نام در پردانو بسیار ساده و تنها مدرک مورد نیاز برای ایجاد حساب و ساخت درگاه، اسکن کارت ملی و یک شماره حساب بانکی می باشد و زمان لازم برای تایید مدارک و ایجاد حساب، به طور معمول ۱ روز کاری می باشد.

پشتیبانی از این افزونه به صورت ۲۴ ساعته از طریق تماس تلفنی، تلگرام و ایمیل می باشد که می توانید سوالات و یا مشکلات احتمالی را از این طریق مطرح نمائید.

با هر اصلاح و آپدیت، ورژن جدید افزونه به رایگان به ایمیلی که در هنگام خرید افزونه وارد کردید، ارسال می شود.

 

 

فروشگاه آنلاین
فروشگاه آنلاین

چرا این افزونه ؟

مهم نیست شما از چه پوسته ایی از وردپرس برای وب سایت خود استفاده می کنید و یا وب سایت شما در چه زمینه ایی فعال است؛  ممکن است شما یک وب سایت مجله آنلاین داشته باشید و یا وبلاگی در زمینه موبایل و یا تکنولوژی های روز. شاید وب سایتی با موضوعات تخصصی و یا دانلود مقالات و فایل های تخصصی. این افزونه به شما کمک خواهد کرد که در ازای فایل دانلود شده، مبلغی را که تعیین کردید را دریافت کنید.

روند خرید بسیار ساده و تنها با یک کلیک صورت می پذیرد و خبری از پر کردن فرم ها و گرفتن اطلاعات از کاربر و ثبت و تایید ایمیل نیست؛ موانعی که در بسیاری از فروشگاه ها و سیستم های فروشگاهی دیده می شود که در بسیاری از موارد منجر به خرید های موفق نمی شود.

بعد از پرداخت آنلاین مبلغ فایل، بازدید کننده از طرف بانک به همان صفحه از وب سایت شما ارجاع داده می شود و در صورت پرداخت موفق، لینک دانلود به همراه شناسه پیگیری فایل نمایش داده می شود. برای روشن شدن بیشتر موضوع می توانید خودتان یک خرید تست از فروشگاه انجام داده و نحوه پرداخت و دانلود فایل را مشاهده نمائید. تست خرید از فروشگاه (به مبلغ ۱۰۰تومان که کمترین مبلغ ممکن برای خرید اینترنتی می باشد)

در صفحه نمایش اطلاعات خرید موفق، فرمی وجود دارد که با وارد کردن ایمیل، خریدار این امکان را خواهد داشت که یک نسخه از اطلاعات خرید شامل لینک دانلود و شناسه پیگیری را به ایمیل مورد نظر خود ارسال نماید.

اطلاعات و آمار فروش های موفق و ناموفق روز جاری و روز گذشته و ماه جاری و سایر اطلاعات ضروری قابل مشاهده و بررسی می باشد که از طریق ناحیه کاربری وردپرس فقط برای مدیر سایت قابل نمایش است.

 

امکان ارسال فایل های مورد نیاز و لیست محصولات به همراه ایمیل :

باتوجه به ابنکه امکان ارسال ایمیل جزئیات خرید و لینک دانلود برای مشتریان و خریداران فراهم هست، شما می توانید فایل هایی مثل فونت های مورد نیاز و یا لیست سایر محصولات و یا هر نوع فایل دیگری را به صورت ضمیمه برای مشتریان خود ارسال کنید. برای این کار فقط کافی است فایل مورد نظر خود را در فولدر attach داخل فولدر همین پلاگین روی هاست خود آپلود نمایید تا این فایل ها به صورت ضمیمه برای تمام مشتریانی که ایمیل خود را وارد می کنند؛ ارسال شود.