sanjeshpc sanjeshpc شنبه 13 آذر 1395 10:41 ب.ظ نظرات ()
روند خرید در فروشگاه یک وی پی

بعد از اینکه خریدار، بر روی تصویر دانلود و یا متن “دانلود و پرداخت آنلاین” کلیک کرد وارد صفحه بانکی می شود. یکی از مزایای قالب یکی وی پی نسبت به سایر پوسته ها خرید مستقیم و فقط با یک کلیک توسط خریدار می باشد. بارها پیش آمده است که برای خرید اینترنتی، خریدار حداقل باید ۲ صفحه را رد کند و بعد از اینکه اسم و ایمیل و سایر مشخصات را وارد کرد ، تازه به درگاه بانکی فرستاده می شود. بارها شده است که باید یک فرم مجددا پر شود و فکر می کنم این موارد باعث فرار خریدار و یا انصراف از خرید خواهند شد. در صورتی که نیاز به اطلاعاتی باشد می توان پس از خرید از مشتری دریافت کرد. و البته باید این را هم در نظر داشت که در اکثر موارد اطلاعاتی که از مشتری اخذ می شود بدون استفاده می باشد.

فرم خرید فایل
فرم خرید فایل

بعد از ارسال به بانک و پرداخت موفق، خریدار به سایت بازگشته و طبق کدهای ارسالی از بانک و موفق بودن خرید فصفحه زیر نمایش داده می شود که حاوی لینک خرید، شناسه دانلود، و همینطوری فرمی برای وارد کردن ایمیل، جهت ارسال اطلاعات به ایمیل خریدار می باشد.

نمونه اطلاعات نمایش داده شده پس از خرید
نمونه اطلاعات نمایش داده شده پس از خرید

بعد از وارد کردن ایمیل، و کلیکی بر روی “ارسال لینک دانلود به ایمیل” اطلاعات و جزئیات خرید به ایمیل خریدار ارسال خواهد شد که نمونه آن در زیر قابل مشاهده است :

ایمیل حاوی اطلاعات و لینک خرید
ایمیل حاوی اطلاعات و لینک خرید

بعد از ارسال ایمیل خریدار به صفحه جدید منتقل خواهد شد که پامی مبتنی بر اراسل اطلاعات به لینک دانلود در آن نمایش داده خواهد شد.

پیام ارسال اطلاعات به ایمیل
پیام ارسال اطلاعات به ایمیل

روند خرید در فروشگاه یک وی پی

ادامه مطلب ...